20 vjecari në Pejë arrestohet për vjedhje në spital, market e shkolla

loading...

Policia në rajonin e Pejës ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje të rënda.

Sipas policisë i dyshuari E.H, 20 vjecaar dyshohet se ka kryer disa vjedhne në shkolla, qytet, fshatra, në spital, qendra tregtare e markete.

Hetuesit afër Stacionit Policor në Pejё, pas njё pune intensive operativo-hetimore ka arritur tё identifikojnё dhe arrestojnë tё dyshuarin e këtij rasti.

Me urdhёr tё Prokurorit tё shtetit, i dyshuari pas intervistimit ndalohet pёr 48- orё.

 

 loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *