202 të infektuar dhe 646 të shëruar nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit


202 persona kanë dalë pozitivë me koronavirus, ndërsa 646 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit.

Këto rezultate kanë dalë pas testimit të 2 mijë e 810 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

Shih edhe:  SHBA, shtohen udhëtimet ajrore, BE zbut kufizimet për COVID-in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *