Një rast i dyshuar për coronavirus në QKUK – Lajmi i fundit

0
Lajmi i fundit
Lajmi i fundit

Një person që po dyshohet se është i prekur me coronavirus është pranuar sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) shkruan Kallxo.com

Lajmin e ka konfirmuar ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe drejtori i Institutit të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani.

Rezultatet e analizave të këtij rasti pritet të dalin pas rreth dy orësh.