269 të infektuar dhe 613 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve

loading...


259 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në Kosovë gjatë 24 orëve, 613 të tjere janë shëruar nga kjo sëmundje.

Këto rezultate vijnë pas testimit të 1 mijë e 531 mostrave me metodën RT-PCR.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *