271 të infektuar dhe 417 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

loading...


271 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 417 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve në Kosovë.

Këto rezultate janë regjistruar pas testimit të 1 mijë e 66 mostrave me metodën RT-PCR.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *