© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Gazeta Shëndeti

Një 37-vjeçar nga Indonezia e ka thyer penisin e tij, teksa po kryente marrëdhënie seksuale me partneren e tij.

Ai u paraqit në spital me penis të fryrë, të mavijosur dhe të gjakosur, ku mjekët thanë se i ngjante një patëllxhani.

37-vjeçari u tha mjekëve se kishte dëgjuar një tingull kërcitjeje gjatë seksit, e ndjekur nga një dhimbje e mprehtë dhe një paaftësi për të urinuar, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Mjekët zbuluan se ai kishte thyer penisin dhe kishte dëmtuar tubin përmes të cilit urina largohet nga trupi.

Ai u dërgua me urgjencë për ndërhyrje kirurgjikale, ku u riparuan dëmet dhe mjekët bën të ditur se brenda një muaji pas operacionit, burri kishte një shërim të plotë./ Klan Kosova

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.