5 mijë e 401 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

loading...


5 mijë e 401 persona janë akoma aktivë me koronavirus në Kosovë.

Numri i rasteve aktive ka pësuar rënie për shkak të uljes së infektimeve muajt e fundit.

Gjatë ditës së sotmr u raportuan 279 të infektuar dhe katër persona të vdekur nga koronavirusi.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *