55 të infektuar dhe 331 të shëruar nga COVID-19  gjatë 24 orëve të fundit

[ad_1]

55 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 331 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate kanë dalë pas testimit të 3 mijë e 134 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!