Fri. Aug 19th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A e djeg hudhra dhjamin e barkut?

Hudhra është një shtypës i njohur i oreksit.

Ndihmon për t’ju mbajtur më të ngopur për më gjatë, duke ju parandaluar më tej nga ngrënia e tepërt. Një studim i publikuar në Journal of Nutrition, ka një lidhje midis hudhrës dhe djegies së yndyrës. Komponimet në të dihet se stimulojnë procesin e djegies së yndyrës.

You cannot copy content of this page