Sun. Jul 3rd, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A e parandalon qepa pickimin nga insektet ?

Era e fortë e qepëve do të parandalojë pickimin e mushkonjave. Dhe në rast se tashmë keni një thumb, mbështilleni qepën në lëkurë dhe do ta parandaloni atë kruajtje të padurueshme.

You cannot copy content of this page