© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A e përmirëson lëkura e limonit shëndetin oral ?

Përmirëson shëndetin oral: Lëkura e limonit ka veti antibakteriale që mund të ndalojnë rritjen e mikroorganizmave përgjegjës për sëmundjet e gojës.

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.