Mon. Aug 8th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
aloe vera

A është Aloe Vera e mirë për flokët?

Aloe vera ka shumë përbërës aktivë dhe minerale që mund të ndihmojnë në forcimin e flokëve tuaj.

Ai ka acide yndyrore dhe aminoacide dhe është i pasur me vitaminë A, Vitaminë B12, Vitaminë C dhe Vitaminë E. Këto luajnë një rol në folikulat e flokëve të shëndetshëm.

You cannot copy content of this page