Tue. Jan 31st, 2023
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Shtatzënë , Vjellja Shtatzënia

A i keni hundët e zëna tash kur jeni shtatzënë?

Te shtatzënat rritet vëllimi i gjakut dhe vaskularizimi i mukozave, prandaj i keni hundët e zëna e ndonjëherë edhe mund t’ju rrjedhin hundët gjak ose mund t’ju rrjedh gjak nga mishi i dhëmbëve.

Mos u bëni merak!🙂

Poliklinika “Dr. Memli”
📍 Ulpiana D9, Prishtinë
☎️045 725 725 ose
☎️049 66 77 22 (ky numër edhe viber)

You cannot copy content of this page