Sun. Jul 3rd, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A largohet kruarja e lëkurës?

Kruajtja e lëkurës, e quajtur gjithashtu pruritus, është një gjendje e zakonshme që ju bën të dëshironi të kruani veten për të lehtësuar një pjesë të kruajtjes. Shumë raste të kruajtjes së lëkurës largohen vetë pa trajtim.

You cannot copy content of this page