© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A mund të nuhasin djemtë kur një vajzë është në periudhën e saj?

Po gjatë menstruacioneve?

Studimet e mëparshme kanë treguar se era e trupit të një gruaje është më e fortë gjatë menstruacioneve dhe se burrat që janë veçanërisht të ndjeshëm ndaj aromave mund ta dallojnë edhe këtë ndryshim në aromën e saj.

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.