Sun. Aug 14th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A mund të shkaktohen gurët në veshka nga bakteret?

Shkencëtarët tani kanë informacion të brendshëm për t’u përdorur në luftën kundër Proteus mirabilis – një bakter i keq që mund të shkaktojë gurë në veshka, si dhe infeksione të traktit urinar të vështirë për t’u trajtuar.

You cannot copy content of this page