© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A ndikojnë frutat në humbjen e peshës ?

Një studim i kryer me 26.000 njerëz zbuloi se ata humbën më shumë peshë duke ngrënë më shumë fruta dhe perime.

Ngrënia e frutave çdo ditë mund t’ju ndihmojë të humbni peshë sepse ka pak kalori dhe shumë fibra, kështu që ne jemi të ngopur më gjatë se kaq, shkruan Eat this.

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.