Shëndeti
Fri. Mar 31st, 2023
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

A trashëgohet kariesi ?

Kariesi nuk trashëgohet.

You cannot copy content of this page