© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Bebja , Foshnja , Bebe

A urinon bebja brenda në mitrën tuaj?

Po, rreth muajit të katërt të shtatzënisë bebja fillon të urinojë brenda në mitrën tuaj.

Bebja urinon rreth 1 litër urinë në ditë.

Këtë urinë pastaj bebja e gëlltit dhe e qon në lukth./Poliklinika “Dr.Memli”

Bebja , Foshnja , Bebe

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.