Aksident në afërsi të Sllatinës

loading...


Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, në afërsi të Sllatinës.

Sipas fotografive të dërguara në KALLXO.com shihet se aksidenti ka shkaktuar kolona të gjata në këtë linjë.

Në fotografi shihet në aksident janë përfshirë dy vetura, dhe përveç qytetarëve s’ duket se në vend të ngjarjes kanë arritur Policia e Kosovës.

 Related posts