Ancelotti i përgjigjet Kloppit në lidhje me ankesat për golin e anuluar

loading...

Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti, iu ka përgjigjur trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp i cili pas ndeshjes u ankua në lidhje me vendimin e VAR -it për ta anuluar golin e minutave shtesë të “The Reds” për pozitë jashtë loje.

“E shikova disa herë dhe s’ pash se ishte pozitë jashtë loje.”, deklaroi tekniku gjerman pas ndeshjes.

Lexo hollësitë në INSPORTI

The post Ancelotti i përgjigjet Kloppit në lidhje me ankesat për golin e anuluar appeared first on Insajderi.

loading...