Arrestohet ‘hakeri’ për përvetësim të llogarive në rrjetet shoqërore, shantazhonte viktimat


loading...

Një burrë në Prishtinë është ankuar dje në polici se e kanë mashtruar me premtimin për sigurim të vizës për të udhëtuar në Gjermani.

Ai ka raportuar se është mashtruar nga një person që i ka marrë shumën prej 1200 euro dhe më s’ i është përgjigjur.

I dyshuari sipas policisë është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

The post Gjermani: Zig-zagu i testeve dhe rregullave të karantinës appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *