Thu. Aug 18th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Bajamet njihen ndryshe edhe si qetësues së dhembjes së kokës.

 Përmbajtja e tyre është e përbërë prej shumë agjentëve inflamatorë si dhe komponentë kundër dhembjes që gjenden në aspirinë, vitaminë E dhe magnez.

Përveç shijes që mund ta mund ta ketë bajamja, ajo ka edhe efekte anti-dhimbje, ashtu që e shton edhe një arsyje për ta konsumuar.

[ad_2]

You cannot copy content of this page