Tue. Aug 16th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Çfarë i shkakton të përzierat dhe dhimbjet e stomakut?

Shkaktarët mund të përfshijnë ngrënien e tepërt, infeksionet e zorrëve, stresin dhe ankthin dhe çrregullimet kronike gastrointestinale.

Dhimbjet e stomakut dhe të përzierat zakonisht janë jetëshkurtër dhe përmirësohen vetë. Megjithatë, njerëzit me simptoma të vazhdueshme duhet të shohin një mjek për një vlerësim.

You cannot copy content of this page