Sun. May 22nd, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Çfarë lloj ushqimi shkakton apendicitin apo pezmatimin e zorrës qorre?

Janë raportuar raste të apendicitit të cilat shkaktohen nga farat e perimeve dhe frutave si kakao, portokalli, pjepri, elbi, tërshëra, fiku, rrushi, hurma, qimnoni.