Shëndeti
Tue. Mar 28th, 2023
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Cili është organizmi i parë që prodhon oksigjen?

Përgjigje: Cianobakteret autotrofike.

You cannot copy content of this page