Deklaratë për media, pas takimeve të sotme (Drejtpërdrejt)

Deklaratë për media, pas takimeve të sotme (Drejtpërdrejt)

Related posts:

Dr.Hatixhe Latifi-Pupovci: Perëndoi periudha e komandantëve
Paralajmërojnë sindikatat: Pagat me rritje ose nisim grevën
Ja si janë provimet e Fakultetit të Mjekësisë!
10 drogat më të rrezikshme në botë
Kosovari si polic i rremë, ia merr plakës zvicerane 15.000 franga “për t`ia ruajtur”
Gjykata Kushtetuese konfirmoi atë që kemi thënë nga fillimi se vendimi për kufizimin e lëvizjes së q...
Presidenti austriak i del në mbrojtje restorantit shqiptar në Vjenë
Gjermania do të hapë në qershor plotësisht kufijtë me Austrinë
Gabimi që ka bërë Gjykata Kushtetuese në raport me Ligjin e pagave
Kryetari i komunës së Mitrovicës vlerëson me mirënjohje Ortopedët
Publikohen libra dygjuhësh për fëmijët e diasporës
A Trainer Reveals the Best Exercises For a Stronger, Toned Butt
Mjeku kosovar kritikon Qeverinë: Koronavirusi vret, merrni masa të shpejta!
INTERVISTË ME KRYETARIN E AAK-së, RAMUSH HARADINAJ
Manastirliu: Mjekët e familjes i bashkohen luftës kundër COVID-19
Mjeku shqiptar, Taulant Muka zbulon terapinë për të luftuar menopauzën
Ja sa dënohet dhënia e ryshfetit!
Ligji për Pagat: Doktorët të premtën në grevë!
NJË RAST I RI ME COVID-19! Sot pasdite përfundoi testimi i 58 pacientëve të dyshimtë nga Klinika In...
Studimi i Klorokinës në dozë të lartë ndërpritet për shkak të efekteve toksike
Çfarë kuptojmë me aktivitet fizik të moderuar dhe vigoroz?
Australia merr shembull Kosovën rreth Koronavirusit
Si matet funksioni i veshkave?
Çfarë përfitimi do të keni nëse keni vendosur të lini duhanin?
Çka është karma?
Dhunon mjekun, arrestohet 32 vjeçari
Guriel Nasto, doktori që spikat për punën e palodhur për të porsalindurit
Mbështetja e mërgatës për tejkalimin e COVID-19
Shërohet nga COVID-19 një foshnje dymuajshe, pacienti më i ri në Kosovë
Situata epidemiologjike me influencë sezonale 2018/2019 në Kosovë
Ecja, Sporti dhe Shëndeti
Gjykata Kushtetuese
Fatmir Limaj
Gjermania kërkon Mjekë shqiptarë
Gazeta Express dhe Gazeta Shneta sërish plasojnë fake news kundër mjekëve shqiptarë
Ja sa Mjekë dhe Infermierë janë larguar nga Shqipëria për në Itali
Në QKUK, i shpëtohet jeta një 21 vjeçari Po vazhdon të zbatohet me sukses projekti nacional i Stro...
Kushtet dhe kriteret për themelimin e marrëdhënies së punës
Vigor
KMDLNj: Të pezullohet çdo grevë apo protestë për aq kohë sa zgjatë pezullimi i Ligjit për Paga
Studiuesja kineze në Fakultetin e Shkencave, tregon të vërtetën e trishtë për Coronavirusin
Mjekësia është Art!
Reciprocitet, që barazi. Sot në ora 00:00 hyri në fuqi vendimi i Qeverisë në detyrë të Republikës së...
KOMUNIKATË Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MAShTI) njofton nxënësit, pr...
Ministria e Shëndetësisë: Pacientët me koronavirus po infektojnë mjekët, ju lutemi tregoni të vërtet...
Tri vjet pa specializime në shëndetësi
Ndalimi i punës së detyruar ose të dhunshme
Neurokirurgu Dr.Haxhi Avdyli fajëson Hashim Thaçin për pezullimin e ligjit për paga
Oda e Mjekëve e heton Basri Sejdiun për përdorim të vulave jovalide
Video: Sakrifica mbinjerëzore e Kirurgut gjatë luftës
Pse nuk duhet të specializoni në QKUK - Prishtinë?
Të nderuar qytetarë Të nderuar partnerë të koalicionit qeverisës Po e bëj publike adresimin që ia ka...
Mjeku Shqiptar fiton çmim ndërkombëtar për....
#CME SAQ INDUCTION AGENTS Which of the following inhibits 11-Beta-Hydroxylase !? A. STP... B. Pro...
Parandalimi dhe zbulimi i hershëm i kancerit të gjirit
Hetohet gjinekologu i Prizrenit, dyshohet për lëndim të foshnjës gjatë lindjes
Cilat janë shenjat dhe simptomat e sëmundjeve kronike të veshkave?
COVID-19 ICU team have a message for you. "Spread the message, NOT the Virus. Stay home, stay s...
Mjekja suedeze e kthen çmimin Nobel për shkak të Handkes
Cilat mosha zakonisht i atakon fruthi?
Mundësi riatdhesimi më 9 maj për qytetarët shqiptarë që ndodhen në Zvicër
Ish-shefi i Mossad, Tamir Pardo, bashkohet me startapin e kanabisit mjekësor Cann10
Ligji i Pagave: Nesër mblidhen Këshillat Drejtues të tri sindikatave
Ja sa dënohet trajtimi i pandërgjegjshëm mjekësor!
Doktorët e ORL-së këshillojnë: Si të ndihmohet kur dhemb veshi?
Çfarë është vetkontrolli i gjirit?
Unë jam Kirurg!
I riu shqiptar shpallet ndër kuzhinierët më të mirë në Francë
Të martën riatdhesohen 150 shtetas kosovarë nga Suedia, Finlanda e Norvegjia
Do të iu habit arsyeja pse të gjithë po vënë një shishe me ujë para derës në këtë vënd.
Kryesindikalisti i shëndetësisë: Priten veprime të paparashikueshme nga Sindikatat!
Mjekët kërkojnë rrugën për pavdekësinë: Dihet kur do të bëhet transplantimi i parë i kokës
Shkollimi i fëmijëve nga diaspora do të zhvillohet ndryshe pas Covid-19
Objekti ku gjendet Sindikata e Shëndetësisë dyshohet se është pronë e Blerim Sylës
Portali Kosova Sot plason një lajm të rremë kundër Mjekëve dhe kundër QKUK-së
"Qelizat burimore”, mendohet se shkaktojnë të gjitha llojet e kancerit
Ja cili shtet i paguan më së shumti në botë Mjekët
Foshnja e vdekur nga koronavirusi ishte infektuar në Maqedoni
Sërish specializantët ankohen se nuk janë paguar
Skandaloze: Dyshohet që specializantët që ikën në Gjermani paguhen edhe nga Kosova edhe nga Gjermani...
Ja ku u krijua Coronavirusi!
Basri Sejdiu: Sot fillon zbatimi i Ligjit të ri të Pagave, përfituesit më të mëdhenjë do të jenë pro...
“Nuk ka COVID që e zhduk plagën qelbrrjedhëse”, Tritan Kalo mesazh të fortë politikës: Koha postkovi...
A i kanë fajet mjekët që nuk po bëhet koalicioni VV-LDK?
Masakra e Rezallës, kryer mizorisht 21 vjet më parë, është një tjetër dëshmi e gjenocidit të shtetit...
NJOFTIM Për shkak të situatës së krijuar si rezultat i pandemisë COVID – 19, Ministria e Arsimit, Sh...
Afro 25 mijë familje të varura nga asistenca sociale në Kosovë, me 50 deri 150 euro në muaj!
Venosklerozë
Ja si t'i mbroni sytë e fëmijëve tuaj!
Ja 100 medikamentet që trajtojnë shumicën e sëmundjeve
Analiza e fajit! 1. Kam punuar shumë për koalicionin LVV-LDK. Kam shku aq larg, sa edhe babës ju k...
Me cilin Grenell paske fol Ti? Amerika e ka bërë të qartë se Grenelli nuk e ka pa asnjë marrëveshje...
Dr.Çlirim Berisha: Qytetarët po e neglizhojnë rrezikun që tashmë është global
Zyrtarizohet Kolegji i Kirurgëve të Kosovës
Ndihmoni fëmijët dhe të rinjtë të ndjejnë kënaqësi nga përfshirja në një stil jetese më të shëndetsh...
Shoqëruesi i pacientit: Doktor e kam një rast urgjent - nuk po ka apetit!
Specializantët ankohen për mospagesën e kujdestarive
Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, priti sot ambasadorin ...
Mungesë e madhe e Specializantëve në QKUK
Rëndësia dhe nevoja për njohjen e dhënjes së ndihmës së parë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Më gëzoi shumë shërimi i plotë i pesë të infektuarve me virusin COVID-19. Mbetem me shpresë e besim, që së shpejti do të...

Tue Apr 7 , 2020
Më gëzoi shumë shërimi i plotë i pesë të infektuarve me virusin COVID-19. Mbetem me shpresë e besim, që së shpejti do të shërohen edhe të tjerët. E përgëzoj stafin mjekësor për punën e mirë që po bën. Qytetarët duhet të vazhdojnë të rrinë në shtëpi dhe të kujdesen për […]