Skip to toolbar

Dhunohet një vajzë në Viti


loading...

Një vajzë nga Vitia ka raportuar në Policinë e Kosovës së para disa javësh është dhunuar nga dy burra të dyshuar.

Pas kësaj, policia ka bërë të ditur së është në kërkim të të dyshuarve.

Rasti është ende në hetime dhe raportimi i viktimës ka ndodhur dje në ora 16:00.loading...