Digjet një trafo në Fushë Kosovë – pamjet

[ad_1]

Një trafo është djegur në lagjen “Dardania” në Fushë Kosovë.

Banorët e kësaj lagje kanë treguar për Insajderin se që nga ora 11:00 e ditës kanë qenë pa energji elektrike, deri në ora 21:00 i është kthyer energjia por vetëm pas 5 minutave ka ndodhë djegia e trafos.

“Prej orës 11 të ditës skemi pas rrymë në 9 ka ardhë edhe mas 5 min ka ndodh kallja e trafos”, ka thënë njëri prej banorëve.

Deri tani s’ raportohet për të lënduar.

Ashtu siç kanë konfirmuar banorët, ekipet e policisë dhe zjarrfikëseve kanë dalë në vendin e dukurisë

Më poshtë gjeni pamjet:

Insajderi do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin…

The post Digjet një trafo në Fushë Kosovë – pamjet appeared first on Insajderi.

[ad_2]

error: Content is protected !!