Dr.Haxhi Avdyli: nga nesër shumë punë na presin

Neurokirurget/">kirurgu Dr.Haxhi Avdyli ka reaguar për arritjen e marrëveshjes për koalicion në mes VV dhe LDK-së përmes një shkrimi në murin e tij në Facebook.Ai këtë koalicion e quan etapa e re e politikbërjes dhe udhëheqjes në Kosovë.

loading...

Ndër të tjera Neurokirurget/">kirurgu uron qytetarët për koalicionin e ri qeveritar që thotë se do të jetësoj vullnetin e tyre. Poashtu doktor Haxhi Avdyli falenderoj qëndrestarët e të dy partive që nuk u zbrapsën në këto 4 muaj por e finalizuan këtë marrëveshje. Në fund mjeku neurokirurg shkruan se nga nesër shumë punë na presin dhe na priftë e mbara, bashkë me ju njerëz të vullnetit të mirë përfundon reagimin doktori./Gazeta Shëndeti

Shkrimi i plotë i Neurokirurget/">kirurgut Dr.Haxhi Avdyli

02.02.20 fillon etapa e re politikbërjes dhe udhëheqjes në Kosovë. Urime qytetarëve koalicioni i ri qeveritar që do jetëson vullnetin e tyre. Faliminderit qëndrestarëve të 2 partive që nuk u zbrapsën stuhive regresive në keto 4 muaj por e finalizuan këtë marrëveshje. Nga nesër shumë shumë punë na presin . Na priftë mbara, bashkë me ju njerzë të vullnetit të mirë.

loading...