E dhimbshme se ku ka përfunduar Mesut Ozil, shikoni se si e zëvendëson mungesën e tij në fushë!

loading...


Megjithëse i jep një pagë shumë të majme, 350 mijë stërlina në javë, Arsenali ka përjashtuar turko-gjermanin Mesut Ozilin nga lista e të federuarve për sezonin e ri në Premier League.

Kjo do të thotë se 32-vjeçari s’ do të luajë për “Topçinjtë” në këtë sezon. Një zgjedhje kjo e Mikel Artetas, që e ka zhgënjyer pa masë ish-futbollistin e Real Madridit, përcjell GazetaBlic.

Mirëpo, ai ka gjetur një tjetër metodë interesante për të qenë pranë fansave të klubit të Arsenalit, postimet në rrjetet shoqërore. Ai vazhdimisht shkruan për rezultatin e ndeshjeve si dhe ofron parashkimet e tyre. Një gjë të tillë e ka bërë edhe sonte.Related posts