E kishte lënë amanet, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë te varri i nënës

loading...

Fatlinda Thaçi, violiniste me karrierë në Itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë.

Nënë Myzieni, e ëma e Fatlindës ndërroi jetë pak kohë më parë dhe si amanet kishte lënë që vajza e saj të luante me violinë tek varri pasi të ndërronte jetë.

Fatlinda ka luajtur me violinë në varrin e saj, foto të cilën e ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook ku ka marrë komente pozitive. /21Medialoading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *