Evertoni e mposht në shtëpi Tottenhamin (VIDEO)

loading...

Evertoni i Carlo Ancelottit ka triumfuar ndaj Tottenhamit të Jose Mournihos me rezultat 1-0, në xhiron e parë të Premierligës.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi Calvert – Lewin në minutën e 55’ me kokë pas asistimit të Dignes.

Në këtë ndeshje për Evertonin debutuan James Rodrigruez, Allan dhe Doucoure.

PËR TA PARË GOLIN KLIKONI KËTU.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *