Thu. Jun 30th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

specialisti më i njohur amerikan për viruse,
Dr.Anthony Fauci, ka thënë që s’ beson që më SHBA do të kthehet në bllokim.

Pavarësisht shifrave të larta të të prekurve
me koronavirus, Fauci, është shprehur se më s’ do të ketë bllokim të vendit.

“s’ mendoj se do të flasim për t’u
kthyer sërish në bllokim.”, ka thënë Fauci.

Ai ka shtuar se është optimist që së shpejti
bota do ta ketë një vaksinë.

[ad_2]

Leave a Reply

You cannot copy content of this page