Ferizaj, sulmohen zyrtarët policorë

loading...

Dje në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Ferizaj është arrestuar një i dyshuar pasi i njëjti kishte sulmuar zyrtarët policorë.

Sipas raportit, policët kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në ecuri të rregullt.

ndodhia ka ndodhur rreth orës 08:45.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *