Thu. May 26th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Kjo qenka arsyeja përse grindet Fjolla me të dashurin e saj.

Si në çdo raport mes çiftit, edhe Fjolla Morina dhe partneri i saj Fisnik Syla kanë pikat e grindjeve.

Një prej tyre, duket të lidhet ekskluzivisht me Fjollën dhe peshën e saj.

Detaj nga biseda me Fisnikun ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete shoqërore ku ka shfaqur një sekuencë nga biseda në InstaStory.

The post Fjolla ‘përlahet’ me të dashurin, arsyeja e papandehur appeared first on Insajderi.

[ad_2]

You cannot copy content of this page