Thu. Aug 18th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Referuar astrologjisë italiane, kryesisht Paolo Fox, renditja sjell në mënyrë zbritëse shenjën më pak fat, tek ajo që kryeson klasifikimin.

Kush është shenja e bekuar e fundjavës? Zbuloje tani:

12- Ujori

11- Dashi

10- Peshqit

9-  Akrepi

8- Peshorja

7- Binjaket

6- Shigjetari

5- Bricjapi

4- Luani

3- Virgjëresha

2- Demi

1-Gaforrja

[ad_2]

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x