© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Shikimi është problemi me të cilin po përballen shumë njerëz në mbarë botën.

Kontakti i vazhdueshëm me teknologjinë është ndër shkaqet kryesore për shikim të dobësuar, shkruan Ekonomia Online.

Por për përmirësimin e tij duhet që edhe ushqimi të jetë i shëndetshëm.

Këto gjashtë ushqime më poshtë do t’iu ndihmojnë të i mbani sytë e shëndetshëm:

Karotat

Perimet jeshile

Vezët

Frutat agrume dhe të malit

Bajame

Peshk yndyror

[ad_2]

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.