“Godet” Arta: Zhvishet sërish (foto)

loading...


Në fillim të muajit qershor, këngëtarja Ryva Kajtazi u bë nënë për herë të dytë.

Këtë periudhë pas ardhjes në jetë të djalit, Fronit, ajo e ka kaluar larg syrit të publikut.

Por me vjeshtën dhe xhirimet e vitit të ri në prag, këngëtarja po i rikthehet dalëngadalë rutinës së saj.

Ajo është shfaqur në fotografinë e fundit në Instagram e kuruar ku ka spikatur me linjat e saj të përkyera vetëm pak muaj pas lindjes së djalit.

Foto i thotë të gjitha.

The post Ryva, super femër me fustan të kuq (foto) appeared first on GazetaBlic.

Related posts