Godin largohet nga Interi për t’iu bashkuar skuadrës së njohur në Serie A

loading...

Mbrotësi uruguaian Diego Godin do ta përfundojë aventurën e tij te skuadra e Interit.

34 vjeçari s’ ka më vend në skuadrën e Antonio Contes dhe ka nisur të mendoj për skuadër të re.

Sky Sport Italia, shkruan se Cagliari është në bisedime të avancuara për nënshkrimin e Diego Godinit.

Marrëveshja mes Cagliarit dhe Interit s’ është arritur por është në udhën e duhur, bën të ditur Fabrio Romano, gazetar i Sky Sport Italia.

Po ashtu për Godinin ka shfaqur interesim edhe Rennesi nga Ligue 1.

Diego Godin iu bashkua Interit nga Atletico Madridi si lojtar i lirë në vitin 2019.

 loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *