Sun. May 29th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Pas një kohe të gjatë pune nga shtëpia, pizhamesh dhe dukje “shumë natyral”, epoka e grimit po rikthehet!

Përditshmëria, pasditet e verës dhe fustanet seksi kërkojnë grim për t’u quajtur e kompletuar!

Gjithsesi, edhe këtë verë përpiquni të lyheni në mënyrë sa më të thjeshtë dhe natyrale.

Kjo s’ përkthehet në e mërzitshme, andaj hidhini një sy këshillave që duhet të keni parasysh për grimin e radhës.

1. Përfshini ngjyrën vjollcë tek sytë!

1thhg

2. Laps të butë në vend të penelit për të krijuar idenë e “sy maceje”

2fgfg

3. Sytë e lyer me tone të shndritshme janë në modë!

3fgfg

4. Vetullat e plota dhe “të fryra”

4fgg

5. Lëkurë që shkëlqen në çdo orë të ditës!

5hj

6. Përdorni ton njëngjyrësh për të gjithë grimin

6kjk

7. Buzët nude!

7hj

8. …dhe me shkëlqim!

8gfg

9. Tonet e rozës janë më shumë se kurrë në modë!

9hjk

10. Buzët e kuqe

10kkj

11. Jepini qerpikëve rëndësinë e duhur!

11cf

Burimi: Glamour

[ad_2]

Leave a Reply

You cannot copy content of this page