Hipnoza – Sabir Krasniqi


Libra Shqip, Ebook Shqip,Shqip, Kosova, Shqipëria, Libra elektronik

shqip, Albanian Library, Kosovo Library, Kosovo, Albania, Lexo libra

shqip online, Libra shqip në internet, libra per hipnozen, hipnoza liber, libra per hipnoze, Sabir Krasniqi

Related posts:

Ndikimi i barnave në shenjat vitale
Mjekët gjermanë protestojnë për mungesën e pajisjeve mbrojtëse
Kur moshatarët e tij shikonin futboll, ai preferonte vallëzimin
Ja çfarë fjalë epike shkruan Mjeku për Adem Jasharin!
Ja cilat janë tre mitet e gabuara rreth bukurisë
The Simple Hacks You Need to Eat More Salads
Dr.Gani Bajraktari: Të lumtë (bravo) Dr.Arbër Morina për futjen e kësaj metode për herë të parë në K...
A është izolimi i mirë për zemër?
Me dhimbje mora lajmin që një bashkëvendëse e imja sot ka ndërruar jetë, duke mos arritur të përball...
Çfarë e shkakton gjakderdhjen e hundëve gjatë dimrit?
Britania kërkon Mjekë dhe Infermierë, lehtësohen procedurat
Cilët faktorë e rrisin rrezikun për hipertension?
Ja çka bëjnë sindikatat për ligjin e pagave
Mbi 500 mjekë të prekur nga virusi, qeveria kineze kërkon të fshehë shifrat për personelin
Imami shqiptar në Zvicër uron myslimanët për Fitër Bajram
Ja sa dënohet përhapja e virusit HIV
Ja cilat janë efektet çudibërëse të boronicave!
Vampirizmi energjetik
Mjeku australian që kryen ndërhyrje kirurgjikale falas në Kosovë e Shqipëri
Kirurgjia, mbreti dhe mbretresha e Mjekësisë
Ja sa është paga e mjekëve në Suedi!
Dështoi në reformën në shëndetësi, qeveria finlandeze jep dorëheqjen
Kontestohet plani i Albin Kurtit për mjekët e sektorit privat
Çfarë ofrojnë mamitē për kujdesin tuaj pas lindjes?
Shërohet nga koronavirusi mjeku Dhimitër Kraja, del nga Infektivi
Austria ndihmon Kosovën me pajisje dhe artikuj mbrojtës
Fitorja e parakohshme ndaj Covid 19
Koronavirusi arrin në Maqedoni, konfirmohet rasti i parë
Qeveria i largon nga puna disa sekretarë të ministrive, i qet në listën tepricë
Miq të nderuar, Ju ftoj të më ndiqni sonte, duke filluar nga ora 21:00, në Syri TV. Intervista do t...
Më pikëlloi vdekja e kardiologut Sami Gjoka, në kulmin e energjive të tij të punës në shërbim të qyt...
Ja për sa orë e hapi Kina Spitalin e ri për koronavirusin
Pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës më 17 shkurt 2008, aprovimi i Kushtetutës së Republikës së Ko...
Kosovarët me viza pune austriake, mbesin në Kosovë
A është rrezik nëse bebja e ka kërthizën rreth qafës❓
Dërgimi i Ligjit për Pagat në Kushtetuese, Policia e Kosovës paralajmëron greva
Edhe tre mjekë të tjerë fitojnë betejën me Covid-19
Ushqimi dietal
Masat disiplinore për shkeljen e detyrave të punës
Supplement may help burn fat long after exercise
Ndalni këta mashtrues! Tregtarë të pacipë që fitojnë edhe nga epidemitë!
Sindikatat paralajmërojnë grevë prej të mërkurës nëse s’marrin përgjigje nga Presidenti dhe Kryemini...
Tjetër sukses: Klinika e Alergologjisë me hapësirë moderne
Virusi Corona, në qytetet kineze ka edhe shumë shtetas shqiptarë
Ventrofiksim
Kush veç Mjekëve?
Dr.Roza Allabashi, shkencëtarja shqiptare në kiminë e ujit
Si qëndrojnë shifrat e të prekurve me coronavirus në Kosovë dhë rajon
Për çdo udhëzim pa kriter për Qendrën Emergjente të QKUK-së do të merren masa ndaj mjekëve
5 Must-Follow Rules If You Want to Get Strong
Stop dhunës ndaj Mjekëve dhe personelit mjekësor
Çfarë duhet të mësojmë nga vendet më të përparuara në përballimin e epidemisë nga COVID-19?
Sulmohen Mjekët Specializantë në QSUT
A Trainer Reveals the Best Exercises For a Stronger, Toned Butt
Kardiokirurgët akuza të rënda ndaj shefit Adem Grbolar: Përçarje dhe manipulim me lista operatore
Mjeku Krasniqi demanton Ministrin e Shëndetësisë Uran Ismaili
Nobelisti japonez: Koronavirusi u krijua në laborator, kam punuar 4 vjet në Wuhan, punëtorët aty kan...
Lufta kundër Covid-19, Shqipëria ndër vendet me numrin më të ulët të shtretërve spitalor, Gjermania ...
Cilat janë shkaqet e migrenës?
Ventrikulografi
Ja pse nuk iu merr gjumi edhepse jeni të lodhur!
Çka është fotoreceptori?
The Best Ways To Deal With Hair Loss This Winter
Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Romëve, komunitetit rom të Kosovës i shpreh urimet më të mira. Në...
Oda e Mjekëve akoma nuk reagon për sulmin e djeshëm ndaj Dr.Bujar Gashi
Cila nga algat e dhëna i takon algave blu në të gjelbra?
6 arsye për të mos studiuar Mjekësinë
Veneseksion
Mosraportimi ose raportimi i rremë i pasurisë, i të ardhurave, i dhuratave, i dobisë tjetër material...
Mosekzekutimi i vendimeve gjyqësore
Shërbimi inteligjent “Shin Bet”: Izraeli neutralizoi 560 sulme terroriste në vitin 2019
Situata me COVID-19, specialistja e ISHP-së Silva Bino: Janë prekur 41 persona nga stafi mjekësor
Në Suharekë, aparat elektronik hyrje- daljet punëtorëve shëndetësorë
Lajm i madh, mjekët izraelitë thonë se kanë zbuluar ilaçin kundër diabetit
Përbërja e gjakut
Gëzuar Pashkët katolike, një ndër festat më të mëdha për të gjithë besimtarët e krishterë. Kjo festë...
Cilat janë shenjat dhe simptomat e menopauzës?
Arkëtimi dhe pagesa e kundërligjshme
Basri Lenjani: Spitalet Rajonale po i përcjellin krejt te ne, edhe pse munden me u trajtu në to
Oksigjeni
Si realizohet apo si funksionon dializa peritoneale?
Artisti shqiptar nga Zvicra, me anë të surlës bashkon traditën me modernen
Mbikëqyrja e pandërgjegjshme e trafikut publik
Të dashur qytetarë, Me vendimin e saj të ditës së hënë, Qeveria e Republikës së Kosovës, me një votë...
Eksperti i ekonomisë sfidon Gjykatën Kushtetuese: Ligji për pagat të trajtohet pa presione dhe pa nd...
Zvicër: 1 në 10 pacientë, të dëmtuar nga trajtimi mjekësor
Kryeministri Kurti reagon për rastin e futbollistit Ilija Ivic: Lëreni Ilijan të luajë lirshëm kudo ...
Kurti uron Fitër Bajramin, në veçanti uron mërgimtarët që s' munden të vijnë kësaj here në Kosovë
Study confirms cats can become infected with and may transmit COVID-19 to other cats
6 këshilla për motivimin
Infermiere nga Ballkani në Gjermani: Biznes i majmë, kaq paguhen ndërmjetësit
Dr.Leonard Bytyçi demanton shkrimet kundër Kardiokirurgjisë
10 ushqimet që pastrojnë trupin nga helmet
Presidenti austriak i del në mbrojtje restorantit shqiptar në Vjenë
Konfirmohet, dy raste me koronavirus në Kosovë
Dr.Visar Berisha: Në Malishevë s'ka pasë karantinë por kultivim të virusit, me gjasë
Në Austri: Nga 29 maji hapen hotelet, pishinat dhe eventet kulturore deri në 100 persona
Avokati i Popullit pritet t’i lë 60 mijë kosovarë pa rritje pagash, por të hyrat e tij janë astronom...
Flaka Goranci, artistja “e bekuar nga Zoti”
Grupi i Kirurgëve kryejnë operacionin e parë të ndarë në disa faza

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Rreziku për sulm të zemrës: Mungesa e gjumit ndërlidhet me shëndet të dobët kardiovaskular

Tue Feb 5 , 2019
Deprivimi i gjumit është ndërlidhur me shëndet të dobët kardiovaskular te gratë e vjetra. Mungesa e sasisë së rekomanduar të gjumit e rritë rrezikun e obezitetit dhe shtypjes së lartë të gjakut shkruan Telegrafi përcjell Gazeta Shëndeti. Kjo do të thotë se gratë janë më të prira të kenë sulme […]