Thu. Aug 18th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Një emër që është komentuar shumë javët e fundit në shoubiz është edhe ai i këngëtares Violeta Kukaj.

Artistja ka ndryshuar shumë në dukje dhe ka rënë në peshë, andaj shumë prej komentuesve e krahasojnë me reperen Tayna.

Në foton e fundit, Violeta u shfaq e veshur me një fustan të zi, teksa flokët i kishte lëshuar dredha, e si aksesorë po mbante çantë e syze të zeza.

The post I hyn vetja në qef! Violetë Kukaj vazhdon të rrëmbejë vëmendje me fotot pas ndryshimit drastik në dukje appeared first on Insajderi.

[ad_2]

You cannot copy content of this page