Inter – Milan, publikohen formacionet zyrtare (FOTO)


loading...

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin “Derby della Madonnina”, ndërmjet Interit dhe Milanit, që luhet nga ora 18:00.

Antonio Conte ka vendosur që të luajë me formacionin 3-4-1-2.

Lukaku dhe Lautaro Martinez do ta udhëheqin fazën e sulmit te Interi.

ndërsa, Pioli ka vendosur që për këtë ndeshje të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Ibrahimovic do të jetë në qendër të sulmit.

Kjo ndeshje luhet në kuadër të xhiros së katërt në Serie A.loading...