Thu. May 26th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
mjeket

Shkruan: Dr.Florim Cuculi

Sistemi shendetesore në Kosovë (publik dhe privat) do jete mire kur ne Sistina dhe Filipi 2 ne Shkup do shohish shume rralle paciente nga Kosova. Deri kur te ndodhi kjo, as 1 sekonde mos zhytemi ne vetekenaqesi dhe lavdata. Kemi shume, shume pune per te bere. #tepunojme #nemundemi

Leave a Reply

You cannot copy content of this page