Juventus – Verona, formacionet zyrtare

loading...


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventu – Hellas Verona, që luhet në kuadër të xhiros së pestë në Serie A.

Andrea Pirlo ka vendosur të luajë për këtë ndeshje për formacionin 3-4-1-2.

Alvaro Morata dhe Paulo Dybala, do të jenë në qendër të sulmit.

Për Hellas Veronën në sulm do të luajnë Kalinic, Tameze dhe Colley.

Juventus – Hellas Verona luhet nga ora 20:45.

 Related posts