Kaçanik, gjendet drogë e mbjellur në pronë shtetërore

loading...

Në Kaçanik të Ferizajt është raportuar për një parcelë, pronë shtetërore në të cilën është gjetur bimë narkotike e llojit Kanabis Sativa.

Sipas raportit të policisë në vendin e ngjarjes janë mbledhur dëshmi, ku është konfiskuar edhe një thikë.

Tutje në raport thuhet se me vendim të prokurorit, bimët janë asgjësuar dhe rasti është në hetime.

Incidenti ka ndodhur dje rreth orës 10:20loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *