Kapet çifti duke bërë seks në një vend publik – Gazeta Tribuna


U njoftua se një çift kishte bërë seks në një vend të dukshëm në ndonjë ditë të nxehtë.

Dy persona janë filmuar mesa duket duke bërë seks në një vend publik. Kalimtarët e habitur s’ mund të besonin në sytë e tyre kurse njeriu u pa duke bërë “lëvizje jo te duhura në publik”.

Dëshmitarët thonë se fundi i një gruaje ishte i ekspozuar dhe një burrë u duk i zhveshur, raporton Plymouth Live.

Një video nga skena duket se tregon një person të tretë, pjesërisht të zhveshur, afër tyre.

Një dëshmitar, i cili vetëm dhjetë minuta më parë kishte vërejtur një person të dyshuar të dehur që urinonte mbi vete, e etiketonte incidentin “live porno”.

kurse s’ ka ndonjë ligj që ndalon marrëdhëniet seksuale në vendet publike, vetë njerëzit mund të ndiqen penalisht Po qe se ata i ekspozohen të tjerëve.

loading...

Related posts:

Ndryshimi mes alergjisë dhe coronavirusit
Katër raste të reja me koronavirus dhe 19 të shëruar
Vezë me Domate dhe Speca – Receta Perfekte për një Drekë të Lehtë
Këshillat e psikologëve për të rregulluar një miqësi të thyer
Supë Brokoli me Qumësht – E Pasur Në Shije dhe Vlera
Dhoma e Gjumit nevojitet t’ju Përshatet me Personalitetin – Zbuloni Këshillat e Duhura
I fshehur në një pallat në Poloni, zbulohet 28 ton ar i Hitlerit me vlerë 1 miliard dollarë
Pjesa më e preferuar e karantinës për Kim Kardashian/ FOTO
Koronavirus/SHBA autorizon përdorimin e ilaçit Remdesivir
asnjëherë s' ka pasur probleme me peshën trupore! – Gazeta Tribuna
Mbi 4 mijë persona po mbikëqyren si kontakte të rasteve të konfirmuara me koronavirus
Lani rrobat në 60 gradë për ta parandaluar koronavirusin
Cili vend po planifikon hapjen e restoranteve më 15 maj?
SHBA dhuron materiale shëndetësore për Shqipërinë
Shkëlqimi dhe rënia e zyrës së punës!
s' mund ta fshihni stresin nga fëmijët? Studiuesit ju tregojnë çfarë të bëni
Besnik Peci : “NA VRAU COVID 19, VIRUSI Pandemik APO Virusi “INFODEMIK”
Ndryshimi mes simptomave të alergjisë dhe COVID-19, Mjekja: Temperatura dhe dhembja e trupit, dallim...
Dëshironi të shkoni për pushime në këtë vend? Fillimisht bëni testin e koronavirusit
Koronavirusi në Francë – Mbi 28 mijë viktima dhe më shumë se 182 mijë të infektuar
Koronavirus, sot hyjnë në fuqi masat e reja të qeverisë
Është vetëm 1-vjeç por ka mbi 1.3 milion ndjekës, njihuni me vogëlushin që po ‘thyen’ Instagramin
Çdo dhembje koke sinjalizon një problem shëndetësor, çfarë nevojitet të dini
Ushqimet e Duhura Për Jetëgjatësinë – Sa dhe Si nevojitet T’i Konsumoni
Çka është paneli elektrolit?
Turqi: Foshnja katër muajshe mposht koronavirusin
Hasude e Pjekur – Ëmbëlsira Magjepsëse Plot Shije
Konfirmohen edhe 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë, arrin në 423 numri i të prekurve
Përse Mushkonjat Na Bëjnë Zhurmë Në Vesh?
Pesë simptoma digjestive të cilat e tregojnë coronavirusin edhe para shfaqjes së kollës dhe temperat...
Në plazh apo pishina, ja këshillat për të patur pushime të sigurta nga Covid-19
Koronavirusi, dy pacientë në Infektive në gjendje të rëndë
Emocionuese: Një javë pas të ëmës, koronavirusi vret dhe 30 vjeçarin me sindromën Down
A e bartin fëmijët koronavirusin tek të rriturit?
Qershitë e Zeza të Beratit – Tradita e Vërtetë e Frutave Shqiptare
7 Maj 2020/Informacion i përditësuar për koronavirusin COVID-19   – Instituti i Shëndetit Publik
Nepset e çudtishme të Klea Hutës në mes të natës/ FOTO
18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
OBSH paralajmëron: Vetëm 2%-3% e botës ka antitrupa kundër COVID-19
Edhe futet Prishtina në karantin!
Spanja nga vikendi do t’i lejojë fëmijët të dalin
Si të përdorni lëngun e aloe verës kundër diabetit (sëmundja e sheqerit)
Të luftosh sëmundjen me mikrob, ja zbulimi i bujshëm
Gjumi i Drekës Për Shëndet Të Mirë Dhe Produktivitet Të Lartë
Ushqimet Që Ju Ndihmojnë Të Bëni Gjumë të Qetë
Ndikimi i karantinës tek fëmijët, mjeku tregon moshat më të rrezikuara
INFORMACIONE ME RËNDËSI SA I PËRKET VIRUSIT KORONA LEXONI ME VËMENDJE : A është e vertetë që Korona...
Lajm i keq: Rritet numri i rasteve dhe i vdekjeve në Itali
Kujdesë para se të blini ujë në shishe të plastikës!
Kush janë “super-përhapësit” e Covid-19 që mund të rrezikojnë një valë të dytë të pandemisë
Çështja kryesore të cilën nevojitet ta bëni për të krijuar imunitet rezistues ndaj coronavirusit
Për Stresin dhe Zemrën – Shtatë Ushqime Ideale Të Pasura Me Magnez
Bëni Kujdes – Mjekimet dhe Ushqimet që s' Duhen Kombinuar asnjëherë
Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 26 Prill 2020 – Instituti i Shëndetit Publik
Konsumoni 2 mollë në ditë, ja çfarë do të ndodhë me organizmin
Shqipëria me Konsumin më të Lartë të Frutave Përgjatë 1 viti
TRIDHJETË E TETË TË SHËRUAR DHE DHJETË RASTE ME COVID-19!
“Covid, komplot botëror”/ Kjo është videoja e bujshme e biokimistes gjermane që është fshirë nga çdo...
MESAZH NGA KJO FOTOGRAFI Edhe koleget tanë kanë lodhje dhe sfida, ne mund ti përkrahim duke i falend...
Numri i të shëruarëve kalon atë të të sëmurëve me COVID-19
Rama revolton edhe aktorin që e imiton: Më heq lirinë time në emër të surealizmit tënd, s' jemi dele...
OBSH: 6 kushtet që duhet të plotësohen nga shtetet para se të hiqen masat kufizuese ndaj COVID-19
Me këtë trik të thjeshtë dredhëzat do të qëndrojnë të freskëta më gjatë
Epidemiologu britanik: Distanca sociale të vazhdohet deri në zbulimin e vaksinës
Fuqitë Mjekësore të Luledeles dhe Përdorimet e Saj
Me këto produkte natyrale mund ta përshpejtoni rritjen e flokëve
Ushqimet e Shëndetshme që Ngrenë Humorin dhe Mbrojnë Trurin
Kisha e vogël në Londër nën hetim, shet “vajin hyjnor” që “kuron” koronavirusin
Koha për Masa Kundër Ndotjes Plastike të Ujërave Detare
Hithra dhe limon, kombinimi i përsosur për pastrimin e organzmit - Gazeta Express
Koronavirusi, katër raste të reja – 163 raste aktive në Shqipëri
Tetë shenjat që tregojnë se gjendra tiroide s' funksionon si nevojitet
Duhanpirësit janë më pak joshës
Luftojeni pagjumësinë me meditim
Ministria e Shëndetësisë: 24 raste të reja me COVID-19, shkon në 26 numri i viktimave
OBSh: 15 mijë renditje gjenetike të COVID-19 tregojnë se ai s' është artificial
Këto janë disa mënyra të ndryshme si ta kombinojmë një këmishë të bardhë në çdo rast
Shkon në 26 numri i viktimave nga CoVid-19/ 64-vjeçarja e intubuar prej dy javësh
Arsyet Përse Ju Bien Flokët – Gabimet Që Mund T’i Ndreqni Që Tani
Ankthi dhe ataku i panikut janë pasojë e mungesës së vitaminës B 6 dhe hekurit
Modelet publikojnë fotot pa Photoshop – ndryshimi është drastik (FOTO)
A duhet të agjëroni Ramazanin Vetëm po të jeni të ndjeshëm ndaj koronavirusit?
Dekafeinato apo me Kafeinë? Cila Kafe Është Më e Mira
Veprimet e përditshme që përshpejtojnë rënien e gjoksit
Çfarë paralajmëroi “Gruaja lakuriq” një vit përpara se të shpërthente coronavirusi
Inspekcioni në Prishtinë kontrollon bizneset për dezinfektimin e hapësirave
ANALIZA/ Profesori i Imunologjisë, Genc Sulçebe: Çfarë duhet të mësojmë nga vendet më të përparuara ...
Pandemia globale! A do t’i shtrëngojmë sërish duart?
Çfarë duhet të bëjmë kur jemi të zemëruar?
Rini e Përhershme me Ushqimet e Pasura me Kolagjen
E fundit: Izraeli zbulon antitrupin që vret coronën
4 ciklet alternative të gjumit që mund të shtojnë orë shtesë në javën tuaj – Gazeta Tribuna
Sa litra gjak i ka trupi i njeriut?
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, tregon frytet e stërvitjes gjatë izolimit – Gaze...
Shkon në 539 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
shtypja e lartë e gjakut – Cilat Janë Ushqimet Që E Rrisin Më Tepër
Përshtatja me pandeminë, nis projekti për makinat anti-Covid
Qëndroni aktiv kurse mbani distancë fizike
Mjalti si Aleat i Bukurisë – Mënyrat e Përdorimit në Lëkurë dhe Flokë
Mbi 3 miliardë njerëz mund të jetojnë në nxehtësi ekstreme deri më 2070

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Nga 19 të infektuarit në Prizren, 12 janë policë

Fri May 22 , 2020
12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Prizren të premten janë zyrtarë policorë. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në këtë komunë, kurse testimet do të vazhdojnë edhe të shtunën. Krejt kjo, pasi një zyrtar i stacionit të Policisë në Prizren kishte dalë pozitiv për COVID-19 ditë më […]
17 persona nuk respektuan dispozitat shëndetësore gjatë pandemisë