Lipjan, dy burra rrahin një grua

loading...

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje në Lipjan. Sipas policisë dy burra e kanë sulmuar fizikisht një grua, mëngjesin e djeshëm rreth orës 10:20.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Policia s’ ka dhënë detaje për lidhjet familjare ndërmjet viktimës dhe sulmuesve.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *