Lipjani shtrëngon masat kundër pandemisë, mbyll sheshin e qytetit

loading...

Deputetja nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj  – Bujupi ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Kadaj – Bujupi ka njoftuar  se pas testit të coronavirusit ajo së bashku me dy fëmijët e saj kanë rezultuar pozitivë.

Tutje, ajo ka njoftuar se janë në vetizolim duke i respektuar rekomandimet e IKShPK-së.

deri më tash, kryeministri, zëvendëskryeministri dhe  disa deputetë të Kosovës kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

The post Policit të vdekur nga Coronavirus i mohohet pensioni prej 80% të pagës, familja ankohet pretendon se vdiq në detyrë appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *